Krzyże leżące

Krzyże nagrobkowe

Krzyż to jeden z najważniejszych symboli Kościoła Katolickiego. Jest obrazem do męki i śmierci Chrystusa. Kierowane są w jego stronę modlitwy, prośby i rozmowy z Bogiem.  To niezbędny element w kościele i miejscach kultu religijnego. Znajduje się także w każdym katolickim domu, najczęściej w szczególnym i specjalnym miejscu. Towarzyszy w życiu codziennym jako część biżuterii lub zawieszka w samochodzie.
Krzyż powinien również znaleźć swoje miejsce na pomniku zmarłej osoby, która wyznawała wiarę katolicką. Podkreśli to jej związek i przywiązanie do ważnego dla niej aspektu jakim jest religia. Umieszczenie krzyża nagrobnego na pomniku to wyraz szacunku i oddania dla bliskiej nam osoby. Krzyż wraz z nagrobkiem tworzą miejsce spotkań i modlitwy. Pełni rolę sakralną, ale jest także dekoracją i ozdobą. Jeżeli szukacie Państwo krzyże na nagrobki lub inne akcesoria, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W naszym sklepie znajdują się krzyże nagrobkowe polskiego producenta QMD Rodlew. Są one wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub brązu. To kilkadziesiąt wzorów w różnych rozmiarach oraz wykończeniach, między innymi: w kolorze stali nierdzewnej (wersja polerowana lub matowa), starego złota, brązu lub czerni.
Firma QMD Rodlew jest liderem w produkcji akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej na rynku polskim i europejskim. To produkty takie jak: lampiony, aplikacje, ramki nagrobkowe i tablice nagrobkowe. Dzięki temu jesteście Państwo w stanie stworzyć spójny motyw na nagrobku i dobrać poszczególne elementy w tym samym stylu i kolorystyce. QMD Rodlew to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, która przykłada szczególną uwagę do jakości materiałów i dbałości wykonania.

Krzyże leżące nagrobkowe

Krzyże leżące nagrobkowe to krzyże, które umieszcza się na tablicy nagrobkowej lub poziomo na płycie nagrobka. Wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej lub brązu z największą starannością o szczegóły. Są to dekoracje stonowane, dostępne również w mniejszych rozmiarach, dzięki czemu, znajdą swoje miejsce również na niewielkich grobach. Krzyże na nagrobki ze stali nierdzewnej wyróżniają się ciekawym i ponadczasowym wzornictwem. Nasze propozycje, to zarówno te zdobione rożnymi elementami jak i te zaprojektowane w sposób minimalistyczny. Można znaleźć wersje elementami takimi jak: rośliny, postać Jezusa czy korona cierniowa oraz proste, nowoczesne bez dodatków. Na szczególną uwagę zasługuje krzyż KL33 o prostym, typowym kształcie ozdobiony różami. To klasyczny model z delikatną dekoracją. Szczególnie pięknie będzie wyglądał na tradycyjnych pomnikach. KL21 to jedna z ciekawszych propozycji. Charakteryzuje się ażurowym i finezyjnym wzorem, który zdecydowanie sprawdzi się w przypadku nowoczesnych i niekonwencjonalnych nagrobków. Krzyż leżący KL4 to z kolei bardzo uniwersalny wariant. Jest to jeden z najprostszych kształtów, pasuje do każdego stylu pomnika i płyty.
Różnorodność, jaką zapewnia producent, ułatwia wybór i pozwala na stworzenie spójnej dekoracji nagrobkowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 134 produktów.

Pokazano 1-125 z 134 pozycji

Aktywne filtry