Aplikacje

Aplikacje nagrobne

Aplikacje nagrobne to elementy dekoracyjne najczęściej umieszczane na tablicy nagrobkowej lub poziomo do płyty nagrobka. Można je także przymocować do innych przedmiotów np.: wazonów. Pięknie ozdabiają pomnik i dodają mu oryginalnego charakteru. Wzory, jakie można znaleźć w naszym sklepie to przed wszystkim te nawiązujące wiary chrześcijańskiej, ale także motywy roślinne, które nie są związane z religią. Aplikacje nagrobkowe mogą więc pełnić funkcję sakralną oraz być akcentem dekoracyjnym.

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór aplikacji nagrobnych polskiego producenta QMD Rodlew. Są to produkty wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i brązu. To kilkadziesiąt wzorów, tworzone z najwyższą starannością o detale. Producent przywiązuje szczególną wagę do wykonania ozdobnych elementów.

QMD Rodlew to firma, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej. Są to produkty takie jak: krzyże nagrobkowe, ramki nagrobkowe, lampiony czy tablice nagrobkowe. Dzięki szeroko rozbudowanej ofercie możecie Państwo dobrać poszczególne elementy nagrobka w identycznym stylu i kolorystyce.

Aplikacje ozdobne

Aplikacje ozdobne na nagrobki, które znajdują się w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub brązu oksydowanego na czarno. Są one odporne na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju. Aplikacje nagrobne dostępne w naszym sklepie są w różnych rozmiarach, a najmniejsze mają kilka centymetrów, dzięki czemu znajdą miejsce również na mniejszych tablicach nagrobkowych. Wzory, jakie oferuje producent to przede wszystkim te bezpośrednio odnoszące się do wiary katolickiej między innymi: wizerunki Jezusa i Matki Boskiej, Anioły, korony cierniowe oraz złożone ręce. Poza tym do wyboru są też modele z elementami, takimi jak: kwiaty, rośliny czy serca. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku pochówku świeckiego.

Jedną z ciekawszych propozycji jest aplikacja A11, przedstawiająca podobiznę Matki Boskiej trzymającą dzieciątko Jezus. To bardzo delikatna i subtelna dekoracja, która może zostać umieszczona na przykład na grobie należącym do młodej osoby lub dziecka. Kolejnym wzorem wartym uwagi jest 86/87. To bardzo prosta i minimalistyczna aplikacja w formie liścia, pasująca do nowoczesnych pomników. Aplikacja 231/232 to z kolei róża, bogato zdobiona, wytworzona z brązu oksydowanego na czarno, która szczególnie dobrze będzie wyglądała na tradycyjnych nagrobkach.

Oferta aplikacji nagrobnych przygotowana przez QMD Rodlew jest szeroka, różnorodna i pozwala na stworzenie spójnej dekoracji nagrobka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-61 z 61 pozycji

Aktywne filtry