Wazy

Wazy na nagrobki

Wazy nagrobne to nieczęsto spotykane dekoracje nagrobka. Zyskują jednak na popularności i są coraz częściej wybierane. Waza nagrobna to to misa, w której można umieścić kompozycje ze świeżych kwiatów lub sztucznych wiązanek. Charakteryzuje się szeroką średnicą i z reguły niższą wysokością, przez co możecie Państwo stworzyć ciekawe i niespotykane aranżacje kwiatowe lub roślinne. Waza na pomnik to przede wszystkim alternatywa dla tradycyjnego wazonu nagrobkowego.

Proponowane przez nas wazy na nagrobki są wyprodukowane przez polskiego producenta – firmę QMD Rodlew. Są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Każda misa nagrobna posiada dopasowany, plastikowy wkład na wodę w komplecie. Wazy nagrobne znajdujące się w naszym sklepie są w kształcie stożka i kwadratu. Nie posiadają elementów ozdobnych – są ponadczasowe i pasują do każdego stylu w jakim utrzymany jest grobowiec.

QMD Rodlew to polska firma, która działa z sukcesami od kilkudziesięciu lat. Specjalizują się w produkcji akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej. Produkują elementy takie jak: krzyże nagrobkowe, ramki do zdjęć nagrobkowych, aplikacje ozdobne czy lampiony. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania określonych elementów i stworzenia spójnej dekoracji nagrobka. To co wyróżnia QMD Rodlew to niezwykła staranność, dbałość o szczegóły oraz wieloletnie doświadczenie. To wszystko pozwoliło to zdobyć zaufanie wielu klientów.

Wazy na pomniki

Wazy na pomniki, które znajdują się obecnie w ofercie naszego sklepu, to model 15B i 16. Są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nowoczesne wzornictwo i estetyczne wykonanie sprawia, że oferowane przez nas wazony są eleganckim elementem pasującym do każdego rodzaju pomnika.

Wazon na nagrobek 15B ma kształt kwadratowy. To bardzo nowoczesny i minimalistyczny wzór, który z całą pewnością sprawdzi się na współczesnych nagrobkach. Z kolei wzór 16 ma prostą i niezdobioną formę stożka. Jest bardzo uniwersalny wariant, który będzie pasował do każdego stylu pomnika i płyty.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry