Medaliony

Medaliony porcelanowe

Medaliony to małe, porcelanowe płytki, które mogą służyć jako zdjęcie nagrobkowe lub jako wypełnienie naszyjnika. Nadruk drukowany jest przy użyciu specjalnych tonerów, a następnie wypalany razem z płytką w piecu ceramicznym w temperaturze 850 st. C. Dzięki temu porcelanki są niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju.

Stosujemy dopracowane profile ICC, aby jak najlepiej odwzorować kolorystykę. Obrazy naniesione na porcelanę wyglądają oryginalnie, cechują się pięknymi kolorami oraz połyskiem.

Kształty i rozmiary medalionów

Medaliony porcelanowe oferujemy w trzech kształtach – owalu, prostokącie i sercu prostym. Największy rozmiar medalionu to 3,5 x 4,5 cm (owal), a najmniejszy to 1,3 x 1,8 cm (owal). Nadruki wykonujemy w kolorze, sepii oraz czerni i bieli. Dookoła tej małej porcelanki znajduje się biały pasek, który tworzy pewnego rodzaju ramkę. Jest to bardzo uniwersalny zabieg, który będzie pasował zarówno do złotych jak i srebrnych elementów.

Personalizowane medaliony porcelanowe

Medaliony z porcelany znajdą wszelkie zastosowanie. Jako zdjęcie nagrobkowe – świetnie sprawdzą się na kolumbarium lub na pomniku, na którym jest niewielka ilość miejsca. Mogą być także wypełnieniem naszyjnika lub różańca, który można stworzyć u jubilera. Porcelanka ze spersonalizowanym nadrukiem wraz z wybranym łańcuszkiem będzie niepowtarzalną i elegancką biżuterią. Medalion z porcelany to również drobny gadżet – obrazek lub zdjęcie, który można nosić w torebce lub portfelu.

Oferowane przez nas medaliony mogą być także nietuzinkowym i ciekawym pomysłem na prezent. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny, wybrany przez Państwa obraz lub zdjęcie. Może to być fotografia bliskiego, ukochanego zwierzaka, ważnego wydarzenia czy wizerunek świętego. Będzie to wieloletnia i ponadczasowa pamiątka. Taki podarunek z całą pewnością wzruszy oraz wywoła uśmiech na twarzy. Personalizowany medalion można wręczyć naszym bliskim, ale także obdarować samego siebie i w każdej sytuacji mieć przy sobie ważne dla nas osoby.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry