Prostokątna fotografia nagrobkowa w sepii ze złotym paskiem
search
  • Prostokątna fotografia nagrobkowa w sepii ze złotym paskiem
  • Prostokątna fotografia nagrobkowa w sepii ze złotym paskiem

Prostokątna fotografia nagrobkowa w sepii ze złotym paskiem

0,00 zł
Brutto

Prostokątne zdjęcie w sepii na włoskiej porcelanie ze złotym paskiem. Złota obwódka dodaje fotografii klasycznej elegancji i stanowi idealne uzupełnienie złotych liter na nagrobku.

Proponowane przez nas zdjęcie produkowane jest przy użyciu najlepszych tonerów ceramicznych i wypalane jest w 850 C, dlatego też odznacza się wyjątkową jakością i trwałością obrazu. Fotografia nagrobkowa jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju.

Na życzenie klienta istnieje możliwość przesłania na adres mailowy darmowego projektu zdjęcia oraz wykonanie jednej poprawki wizualizacji.

Montaż płytki na pomniku jest bardzo łatwy, wystarczy wykorzystać do tego celu klej silikonowy, który znajduje się w naszym sklepie.

Gwarancja najwyższej jakości.

Retusz zdjęcia i wizualizacja gratis.

Czas realizacji 7-10 dni roboczych;

Czas oczekiwania na projekt ok. 5 dni roboczych.

NIE ZAPOMNIJ ZAMÓWIĆ KLEJU DO MONTAŻU ZDJĘCIA!

KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW KLEJ

Rozmiar:
Ilość

 

Dbamy o poufność Państwa danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie "Polityka Prywatności RODO".

 

Państwa zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "Czas realizacji zamówienia ".

 

Wszelkie informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się na stronie "Zwroty".