Fotografia nagrobkowa owalna w sepii z platynowym paskiem
search
  • Fotografia nagrobkowa owalna w sepii z platynowym paskiem
  • Fotografia nagrobkowa owalna w sepii z platynowym paskiem

Fotografia nagrobkowa owalna w sepii z platynowym paskiem

0,00 zł
Brutto

Zdjęcie nagrobkowe w sepii na owalnej, włoskiej płytce z platynowym paskiem. Ozdoba w formie platynowego paska wokół zdjęcia dodaje fotografii klasycznej elegancji i stanowi idealne uzupełnienie srebrnych liter na nagrobku.

Proponowany przez nas produkt powstaje przy użyciu najlepszych tonerów ceramicznych i wypalany jest w 850 C, dlatego też odznacza się wyjątkową jakością i trwałością obrazu. Fotografia nagrobkowa jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju.

Na życzenie klienta istnieje możliwość przesłania na adres mailowy darmowego projektu zdjęcia oraz wykonanie jednej poprawki wizualizacji.

Montaż takiej fotografii na porcelanie jest bardzo łatwy, wystarczy wykorzystać do tego celu klej silikonowy, który znajduje się w naszym sklepie.

Gwarancja najwyższej jakości.

Retusz zdjęcia i wizualizacja gratis.

Czas realizacji 7-10 dni roboczych;

Czas oczekiwania na projekt ok. 5 dni roboczych.

NIE ZAPOMNIJ ZAMÓWIĆ KLEJU DO MONTAŻU ZDJĘCIA!

KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW KLEJ

Rozmiar:
Ilość

 

Dbamy o poufność Państwa danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie "Polityka Prywatności RODO".

 

Państwa zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "Czas realizacji zamówienia ".

 

Wszelkie informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się na stronie "Zwroty".