Medalion (mały medalik) owal kolor

0,00 zł
Brutto

Fotoceramika owalna na płytce małych rozmiarów. Zdjęcie przeznaczone do naszyjników uwieczniających czyjąś pamięć lub jako naszyjnik sakralny.

Zdjęcia proponowane przez nas produkowane są przy użyciu najlepszych tonerów ceramicznych i wypalane w 850 C, dlatego też odznaczają się wyjątkową jakością obrazu i trwałością.

Na życzenie klienta istnieje możliwość przesłania na adres mailowy darmowego projektu oraz wykonanie jednej poprawki w otrzymanej od nas wizualizacji.

Gwarancja najwyższej jakości.

Retusz zdjęcia i projekt zdjęcia gratis.

Czas realizacji 7-10 dni roboczych;

Czas oczekiwania na projekt ok. 5 dni roboczych.

Rozmiar
Dodaj zdjęcia - możesz dodać 3 zdjęcia
Odbicie profilu
Zmień tło
Zmiana ubrania
Informacje
Projekt na e-mail
Tryb EXPRESS 48h
Kolorowanie zdjęcia
Dwie osoby na jednej porcelanie
Ilość

  • Dbamy o poufność Państwa danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie "Polityka Prywatności RODO". Dbamy o poufność Państwa danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie "Polityka Prywatności RODO".
  • Państwa zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "Czas realizacji zamówienia ". Państwa zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "Czas realizacji zamówienia ".
  • Wszelkie informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się na stronie "Zwroty". Wszelkie informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się na stronie "Zwroty".