Czarno-biała owalna fotoceramika ze złotym paskiem
search
  • Czarno-biała owalna fotoceramika ze złotym paskiem
  • Czarno-biała owalna fotoceramika ze złotym paskiem

Czarno-biała owalna fotoceramika ze złotym paskiem

0,00 zł
Brutto

Zdjęcie nagrobkowe w kolorze czarno-białym na owalnej płytce porcelanowej, ze złotym paskiem.

Ozdobny element w formie złotego paska na porcelanie dodaje zdjęciu klasycznej elegancji i stanowi idealne uzupełnienie złotych liter na pomniku.

Fotoceramika wypalana jest w specjalnym ceramicznym piecu w 850 C, na najlepszej i najchętniej wybieranej na świecie włoskiej porcelanie. Fotografia przetrwa przez wiele lat nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Dzięki wykorzystaniu najlepszych produktów podczas produkcji, proponowane przez nas zdjęcia wyróżniają się najwyższą jakością i trwałością wykonania.

Na życzenie klienta istnieje możliwość przesłania na adres mailowy darmowego projektu oraz wykonanie jednej poprawki w otrzymanej od nas wizualizacji.

Montaż takiej fotografii na porcelanie jest bardzo łatwy, wystarczy wykorzystać do tego celu klej silikonowy, który znajduje się w naszym sklepie.

Gwarancja najwyższej jakości.

Retusz zdjęcia i projekt zdjęcia gratis.

Czas realizacji 7-10 dni roboczych;

Czas oczekiwania na projekt ok. 5 dni roboczych.

NIE ZAPOMNIJ ZAMÓWIĆ KLEJU DO MONTAŻU ZDJĘCIA!

KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW KLEJ

Rozmiar:
Ilość

 

Dbamy o poufność Państwa danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie "Polityka Prywatności RODO".

 

Państwa zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "Czas realizacji zamówienia ".

 

Wszelkie informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się na stronie "Zwroty".