Tabliczki

Tabliczki na pomnik

Tabliczka nagrobkowa służy do umieszczeniu tekstu na niej i przymocowaniu na tablicy nagrobkowej. Jest to najprostsze rozwiązanie, gdy chcemy upamiętnić zmarłą osobę. Przede wszystkim pełni funkcję informacyjną – wygrawerowany napis może podawać wiadomość o dacie urodzenia, śmierci, szczególnych zasługach czy zawodzie jaki wykonywał zmarły. Umieszczony napis może również wyrażać uczucia pozostałych członków rodziny. Dzięki swojej formie może być również dekoracją pomnika.

Tabliczki nagrobkowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu to produkty firmy QMD Rodlew. Wykonane są ze stali nierdzewnej w wykończeniu polerowanym bądź matowym. Są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju. Tabliczka nagrobna firmy QMD Rodlew to produkt estetycznie wykonany i elegancki, dzięki czemu z łatwością można dopasować ją do każdego rodzaju pomnika. Jej zaletą jest łatwość montażu i czyszczenia oraz brak ryzyka powstawania przebarwień i nalotów.

QMD Rodlew to polskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji akcesorów nagrobkowych ze stali nierdzewnej. W ich asortymencie znajdują się produkty takie jak: krzyże nagrobkowe, wazy, tablice nagrobkowe. Pozwala to na dobraniu poszczególnych elementów w tym samym stylu i kolorystyce. To co charakteryzuje tę firmę, to niezwykła dbałość o szczegóły i kilkudziesięcioletnie doświadczenie.


Tabliczki nagrobkowe

Prezentowane przez nas tabliczki nagrobne są wykonane ze najwyższej jakości stali nierdzewnej z największą dbałością o detale. Zwracają uwagę i zachęcają do przeczytania umieszczonego tekstu. To także ozdoba nagrobka. Obecnie w asortymencie posiadamy kilka wzorów. Są zarówno dekorowane np.: aniołami, kwiatami i roślinami oraz proste, bez żadnych elementów dekoracyjnych. Istnieje więc możliwość doboru tabliczki do stylu pomnika.

Tabliczka nagrobkowa T6 to minimalistyczny wzór. Wokół podstawy znajduje się polerowana ramka. Bardzo podobnym wzorem jest tabliczka T7. Obie będą pasowały do nowoczesnych i minimalistycznych grobowców. Model tabliczki T8 wyróżnia się nietypowym kształtem – sercem oraz drobnym zdobieniem w postaci aniołka. Będzie do dobre rozwiązanie w przypadku nagrobku dziecka lub młodej osoby. Z kolei tabliczka nagrobkowa T1 to asymetryczna forma i dekoracja w postaci róży. Sprawdzi się w przypadku tradycyjnego nagrobka, doda mu klasyczny i szlachetny charakter.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Rozbudowana oferta tabliczek nagrobnych jakie oferuje producent pozwala na dopasowanie ich do pozostałych przedmiotów znajdujących się na nagrobku.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry