Lampiony

Lampiony nagrobkowe

Zapalanie zniczy i świec na grobach bliskich to tradycja kultywowana przez nas od wieków. Symbolizuje pamięć o zmarłych. Stanowi także wyra wdzięczności i troski o nich. Zapalane są przede wszystkim w dzień Wszystkich Świętych, rocznice śmierci czy urodzin. O bliskich, którzy już odeszli warto jednak pamiętać każdego dnia. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą lampionów nagrobkowych.
Lampiony na pomnik to jeden z najpopularniejszych elementów ozdobnych nagrobka. Oprócz funkcji dekoracyjnej pełni również funkcję znicza, w którym możemy zapalić symboliczną świecę na nagrobku bliskiej osoby. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie – wystarczy wymieniać świecę, gdy ta już się wypali. Lampion cmentarny pozwalają stworzyć wytworną dekorację nagrobka, bez konieczności umieszczania wielu zniczy na grobowcu. Proponowane przez nas lampiony nagrobne to produkty firmy QMD Rodlew. Wykonane zostały wysokiej jakości stali nierdzewnej (matowa lub polerowana) lub brązu oksydowanego na czarno. Dodatkowo znajdują się elementy takie jak szkło, grafit i drewno. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością na wszelkie warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju. Przygotowana oferta składa się z kilkudziesięciu wzorów, w różnych rozmiarach. Dzięki temu istnieje możliwość dobrania lampionu do kolorystyki kamienia nagrobkowego, stylu nagrobka oraz innych elementów znajdujących się na nim.
QMD Rodlew to polski producent akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej. Jest liderem w ich produkcji w Polsce i tej części Europy. W asortymencie posiada produkty takie jak: krzyże nagrobkowe, wazony czy ramki do zdjęć nagrobkowych. Dzięki temu jesteście Państwo w stanie dobrać poszczególne elementy w tym samym stylu i stworzyć spójną motyw dekoracyjny na nagrobku. To co wyróżnia firmę QMD to niezwykła dbałość o szczegóły. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwoliło rozbudować ofertę i zdobyć zaufanie wielu klientów.

Lampiony na pomnik

Lampiony nagrobne znajdujące się w ofercie naszego sklepu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej w wersji matowej lub polerowanej oraz brązu oksydowanego na czarno, a także bezbarwnego bądź grafitowego szkła. Wybrane modele posiadają fragmenty z czarnego granitu i  drewna egzotycznego. Prezentowane przez nas lampiony cmentarne są wykonane estetycznie z dbałością o szczegóły. Pasują do każdego rodzaju i stylu nagrobka. Są zarówno minimalistyczne jak i zdobione Lampiony cmentarne umieszcza się na płycie pomnika lub wewnątrz tablicy nagrobkowej. To tak zwane lampiony wpuszczane w tablice.
Lampion nagrobkowy L9 to jeden z popularniejszych modeli. Ma klasyczny, kwadratowy kształt, który charakteryzuje się prostym wykończeniem. Ozdoba w postaci krzyża nadaje mu religijnego wymiaru. To bardzo uniwersalny lampion, który będzie dobrze wyglądał na każdym nagrobku. Z kolei L11 to lampion ze stali nierdzewnej wpuszczany w tablicę. Prosty wzór, bez ozdobnych detali, który na pewno sprawdzi się na nagrobkach nowoczesnych i minimalistycznych, na których chcemy zachować porządek. Przy wyborze tego modelu należy zwrócić uwagę na na grubość płyty stojącej. Kolejną ciekawą propozycją jest lampion LC20DR. Został on wykonany z ze stali nierdzewnej z podstawą i daszkiem z drewna egzotycznego. Drewno zostało zaimpregnowane specjalistycznym preparatem, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne. To bardzo elegancki model, z fantazyjnym wzorem ze stali. Dodatkowo dostępne są elementy dekoracyjne na daszku, takie jak: krzyżyk, płomień i rozeta.
Różnorodność wzorów i kształtów jakie znajdziecie Państwo w naszym sklepie pozwala na  stworzenie przemyślanej dekoracji nagrobka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry