Wazony

Wazony na nagrobki

Wazon na nagrobku to często spotykany element pomnika. Jest to doskonałe rozwiązanie, w przypadku gdy często ozdabiamy kwiatkami groby naszych bliskich. Oprócz tej funkcji, może być także dekoracją i samodzielną ozdobą – nasze propozycje pięknie prezentują się na nagrobku również bez kwiatów.

Wazony na nagrobki, które dostępne są w naszym sklepie są wyprodukowane przez polską firmę QMD Rodlew. Producent przygotował kilkadziesiąt unikalnych wzorów w różnych rozmiarach. Są to produkty z wysokiej jakości materiałów, odporne na wszelkie warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju. Każdy wazon posiada specjalny plastikowy pojemnik, który zapobiega zamarzaniu wody w wazonach i ich pękaniu.

Firma QMD Rodlew od kilkudziesięciu lat działa na polskim rynku. Specjalizuje się w produkcji elementów nagrobkowych ze stali nierdzewnej. W asortymencie znajdują się produkty takie jak: krzyże nagrobkowe, wazy, tablice nagrobkowe. Pozwala to na dobraniu poszczególnych elementów w tym samym stylu i kolorystyce.

Wazony na pomnik

W asortymencie naszego sklepu znajduje się około 30 modeli wazonów nagrobkowych. Są one wykonane z największą dbałością o szczegóły z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dostępne w wariantach matowych i polerowanych. Ponadto mamy wazony na pomnik z brązu oksydowanego na czarno. W oferowanych wazonach można również znaleźć takie z elementami wykonanymi z granitu, szkła lub drewna egzotycznego. Wazony na nagrobki QMD Rodlew to propozycje zarówno proste, minimalistyczne pasujące do współczesnych pomników jak i te zdobione dla zwolenników tradycyjnych form. Ciekawym wzorem jest W71-28/DR – wykonany ze stali nierdzewnej, ze wstawkami z drewna egzotycznego. Z całą pewnością doda wyrazistości i przyciągnie wzrok. Drewno jest zaimpregnowane specjalistycznym preparatem, przez co ma wysoką odporność na warunki atmosferyczne. LW25-31 to kolejna wyróżniająca się propozycja. Mamy tutaj połączenie trzech materiałów: stali nierdzewnej, czarnego granitu i szkła. Szczególnie dobrze będzie komponował się z pomnikiem wykonamy z czarnego granitu. Z kolei model 111 to tradycyjny wazon ze stali nierdzewnej. Jest to jeden z najczęściej spotykanych wzorów na nagrobkach. Nie jest zdobiony, a co za tym idzie - sprawdzi się na nowoczesnych grobach, ale również dzięki swojemu klasycznemu kształtowi na tych bardziej tradycyjnych.

Wazon nagrobkowy to idealne uzupełnienie nagrobka Różnorodność wzorów, jakie proponuje producent, ułatwia wybór i pozwala na stworzenie spójnego motywu nagrobka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-52 z 52 pozycji

Aktywne filtry