Środek impregnujący HMK S34 N na bazie silikonu 10 l

930,00 zł
Brutto

HMK® S34 N jest środkiem impregnującym na bazie silikonu. Jest prosty w użyciu, doskonale chroni przed plamami.

HMK® S34 N ogranicza wchłanianie wody, brudu, oleju i tłuszczu wgłąb struktury kamieni naturalnych i sztucznych, uniemożliwiając tym powstawanie plam. Środek ten jest również odpowiedni do kamieni polerowanych i nieglazurowej ceramiki. Kolor oraz struktura kamienia będzie delikatnie uwydatniona. Ułatwia dalszą pielęgnację. Nadaje się zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego, a pozostający silikon nie nasuwa obaw zdrowotnych.

Wydajność: 5-20 m2/l
Opakowanie: 10 litrów

Czas oczekiwania 2 dni robocze.

Ilość

  • Dbamy o poufność Państwa danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie "Polityka Prywatności RODO". Dbamy o poufność Państwa danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie "Polityka Prywatności RODO".
  • Państwa zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "Czas realizacji zamówienia ". Państwa zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "Czas realizacji zamówienia ".
  • Wszelkie informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się na stronie "Zwroty". Wszelkie informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się na stronie "Zwroty".